15 December 2018امروز: شنبه ۲۴ قوس ۱۳۹۷

سپاه پاسدارن ایران آماده اعزام نیرو به میانمار


مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران در صحبتی در تهران گفت: آنهایی که از منافع شخصی حضور سپاه در سوریه و عراق صحبت می کنند بروند یک ساعت روبروی داعشی ها بایستند و با آنها مبارزه کنند، ببینند دوام می آورند؟
جنرال مرتضی قربانی با اشاره به اتفاقات فاجعه آمیز میانمار اظهار کرد: استکبار جهانی از جمله آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی با هم دستی دولت میانمار و با هدف نسل کشی و قتل عام مسلمانان، این روزها مشغول انجام فجیع ترین و ضدانسانی ترین جنایت ها هستند
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: ما تابع ولی فقیه و فرمانده معظم کل قوا هستیم و هرجا که ایشان حکم کنند، حتی «میانمار» حاضر می شویم و این وظیفه شرعی ماست و اگر حکم شرعی ولی فقیه نباشد، رفتن ما جایگاهی ندارد.
سردار قربانی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حامی مظلومین تمام نقاط جهان است و به هیچ وجه از حضور در مناطق مختلف به دنبال کسب سود و منفعت شخصی نیست، خاطرنشان کرد: البته حضور مستشاری جمهوری اسلامی ایران در سوریه و عراق سود و منفعت دارد و این سود متعلق به امنیت ملت شریف ایران و کشورمان است.
وی در پایان نیز گفت: آنهایی که از منافع شخصی حضور سپاه در سوریه و عراق صحبت می کنند بروند یک ساعت روبروی داعشی ها بایستند و با آنها مبارزه کنند، ببینند دوام می آورند؟
میزان

بحث و مناظره

کامنت از طریق فیسبوک

کامنت از طریق دیپلماسی افغانی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

دیپلماسی افغانی در فیسبوک